У всіх областях працюють графіки відключень світла – Укренерго

Із початком робочого тижня споживання електроенергії зросло, а дефіцит в системі залишається значним – у всіх областях тривають планові відключення світла.

Про це повідомляє пресслужба Укренерго.

Зазначається, що до всіх обленерго доведені ліміти споживання, які діють упродовж доби, тобто тривають планові відключення світла. На ранок 30 січня аварійні відключення, які спричинені перевищенням лімітів, поки не застосовувалися. Але в «Укренерго» наголошують, що при перевищених лімітів в регіонах можливо їхнє застосування.

Наразі триває відновлення об’єктів енергетичної інфраструктури, пошкоджених під час масованої атаки 26 січня. Декілька енергоблоків електростанцій виведені у ремонт на вихідних. Оператор наголосив, що після кожної наступної атаки росіян по енергетичній інфраструктурі відновлення стає складнішим та триває довше.

***

24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine