Бахмут стає дедалі ізольованим, хоча українські сили контролюють маршрути забезпечення – розвідка Британії

Британська розвідка вказує, що російські війська протягом останнього тижня ускладнили становище для українських захисників Бахмута, проте українські сили зберігають контроль над більшістю маршрутів свого логістичного забезпечення.

Фото: Facebook Володимир Зеленський

Про це у щоденному огляді повідомляє Міністерство оборони Великої Британії.

«Протягом останнього тижня Росія продовжувала досягати невеликих успіхів у спробі оточити місто Бахмут на Донбасі. M03 і H32 – дві основні дороги до міста для українських захисників – зараз, імовірно, перебувають під загрозою прямого вогню після наступу Росії», – йдеться у повідомленні.

За даними британської розвідки, раніше цього тижня воєнізовані формування ПВК «Вагнер», швидше за все, захопили другорядну трасу, яка сполучає Бахмут з містом Сіверськ.

«У той час як численні альтернативні маршрути постачання через всю країну залишаються доступними для українських сил, Бахмут стає все більш ізольованим», – йдеться в огляді.

***

24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine