Зеленський пропонує Раді продовжити дію воєнного стану та загальну мобілізацію

Президент України Володимир Зеленський вніс на розгляд Верховної Ради законопроєкти щодо продовження строку дії воєнного стану та загальної мобілізації.

Президент України Володимир Зеленський Фото: president.gov.ua

Відповідні законопроєкти №8419 та №8420 зареєстровані 6 лютого та опубліковані на сайті парламенту.

Згідно із документами, Зеленський пропонує продовжити строк дії воєнного стану та загальної мобілізації в Україні на 90 діб з 19 лютого 2023 року.

Як повідомлялось, 16 листопада 2022 року Верховна Рада продовжила дію воєнного стану в Україні до 19 лютого 2023 року. Воєнний стан діє в Україні з 24 лютого 2022 року через напад Росії.

***

24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна Росії проти України на всіх майданчиках: YouTubeFacebook, TelegramTwitter

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine