Рада продовжила строк дії воєнного стану та загальної мобілізації на 90 діб

Верховна Рада продовжила строки дії воєнного стану та загальної мобілізації на 90 діб.

чрезвычайное положение

Верховна Рада України Фото: investigator.org.ua

Про це повідомив нардеп Ярослав Железняк.

«Парламент схвалив закони №8419 про Укази Президента о продовженні строку дії воєнного стану. ЗА – 348. Дія буде продовжена з 19 лютого 2023 року і триватимуть знову 90 днів», – розповів парламентар.

Він зазначив, що це вже шосте голосування парламенту за воєнний стан з початку війни. До цього Рада вже схвалювала подібні рішення: 24 лютого, 15 березня, 21 квітня, 15 серпня і 16 листопада.

За словами Железняка, парламент схвалив закони №8420 про укази президента про продовження строку дії загальної мобілізації.

«ЗА – 344. Теж строк з 19 лютого 2023 року і триватимуть знову 90 днів», – додав він.

***

24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine