Українська розвідка знову оцінила ймовірність нового масштабного наступу російських військ

Українська розвідка знову оцінила готовність російських військ: РФ не має достатніх ресурсів, щоб розпочати наступ, як 24 лютого 2022 року під час повномасштабного вторгнення в Україну.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

«Українська військова розвідка повідомляє, що Росія вже почала повномасштабний наступ 24 лютого минулого року, який триває і сьогодні», — зазначив представник військової розвідки України Андрій Черняк у коментарі виданню Kyiv Post.

«Однак, за нашою інформацією, у російського командування немає достатніх ресурсів для широкомасштабних наступальних дій. Головною метою російських військ залишається досягнення хоча б будь-якого тактичного успіху на сході України. Росія стикається з нестачею високоточної зброї, і попри це вона продовжить використовувати ракетний терор проти мирного населення в Україні. Росіяни вже використали понад 80% високоточних ракет. Вони намагаються відновити своє виробництво, але поки що це їм не вдається», — заявив представник військової розвідки України.

***

24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine