Українські військові у Британії відпрацьовують дії в наступі та обороні

Військовослужбовці Збройних сил України у ході базової загальновійськової підготовки у Великій Британії під керівництвом британських інструкторів проходять навчання з відпрацювання способів пересування особового складу у складі підрозділу та дій в наступі і обороні.

Про це начальник штабу – заступник командувача Сухопутних військ Збройних сил України генерал-лейтенант Олександр Павлюк.

За його словами, «військовослужбовці ЗСУ проходять навчання з відпрацювання ведення бойових дій в населених пунктах під керівництвом роти A, 1 Королівського полку принцеси Уельської Сухопутних військ ЗС Великої Британії».

***

24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine