На окуповану Херсонщини прибули 200 росгвардійців для посилення контрдиверсійних заходів – Генштаб

Новини
Військовослужбовець Росгвардії на окупованій Херсонщині Фото: РИА Новости

Російські окупанти посилюють контрдиверсійні заходи на тимчасово захопленій частині Херсонської області. Для цього сюди направили близько 200 військовослужбовців Росгвардії.

Про це повідомляє Генеральний штаба Збройних сил України.

«Для посилення контрдиверсійних заходів на тимчасово зайнятих територіях Херсонської області противник направив туди близько 200 військовослужбовців Росгвардії. Їх розселили на території бази відпочинку Чайка в населеному пункті Лазурне, а для безпеки окупантів у селищі обмежено пересування місцевих жителів», – йдеться у повідомленні.

***

24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.