Загиблих російських військовослужбовців та найманців цілодобово спалюють у Криму – Генштаб ЗСУ

Новини
крематорий Крым

У зведенні Генерального штабу ЗСУ йдеться, що у селі Красна Зорька в окупованому Криму загиблих російських військовослужбовців та найманців цілодобово спалюють у місцевому крематорії.

У такий спосіб росіяни намагаються приховати свої втрати, заявили в Генштабі.

«У районі населеного пункту Красна Зорька Сімферопольського району тимчасово окупованого Криму для приховування кількості загиблих противник застосовує спалювання. Біля місцевого крематорію спостерігається постійна черга військових автомобілів кількістю до 10 одиниць. Цими вантажівками окупанти привозять загиблих російських військовослужбовців та найманців», – йдеться в повідомленні.

При цьому крематорій не надає послуги цивільним.

крематорий крым

***

24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.