В окупованому Донецьку повідомили про потужні вибухи

Новини
донецк

В окупованому Донецьку повідомили про потужні вибухи. За інформацією радника міського голови Маріуполя Петра Анрющенка, влучили в російську казарму та так звану «прокуратуру ДНР».

«Вчора смакувати запуски «Калібрів» по мирним містам України, а вже за 15 годин скиглити, що раптом якась бавовна завітала в російську казарму в центрі Донецька. А шо такое? Відплата така штука. Зверніть увагу при тому щодо місця ураження: зібрані койки, жодного натяку на цивільне життя”, – йдеться в повідомленні.

Андрющенко додав, що ще й в «прокуратуру» влучили.

В соцмережах повідомляють про «прильоти» в Донецьку в районі критого ринку.

***

24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна Росії проти України на всіх майданчиках: YouTubeFacebook, TelegramTwitter