Велика Британія нарощує виробництво зброї для допомоги Україні

Велика Британія збільшить виробництво артилерійських снарядів. Країна має всі можливості для надання допомоги Україні, але необхідно продовжувати постачання зброї.

Про це заявив міністр оборони Бен Воллес в інтерв’ю Reuters.

За його словами, снаряди можна виготовляти досить швидко, але «головне, щоб ми розміщували замовлення, а ми почали розміщувати ці замовлення протягом останніх 10 місяців, і це почало розігрівати виробничі лінії».

«Безумовно, частина зусиль цього року спрямована на сталий розвиток – як ми, міжнародна спільнота, можемо стимулювати ланцюги постачання, як ми можемо стимулювати наші власні ланцюги постачання для нашого власного обладнання, і це стало однією зі змін», – сказав він.

Прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак закликав світових лідерів «подвоїти військову підтримку» України та наголосив, що російська війна проти України поставила під сумнів «безпеку і суверенітет кожної нації». Він також заявив, що Велика Британія буде першою країною, яка надасть Україні далекобійну зброю.

***

24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine