В РФ та окупованому Криму пролунала повітряна тривога по радіо і на ТВ

Новини
воздушная тревога

В РФ та окупованому Криму пролунала повітряна тривога по радіо і на ТВ. В МНС Росії заявили, що сигнали повітряної тривоги – «результат зламу серверів».

«У результаті злому серверів радіостанцій і телеканалів у деяких регіонах країни в ефірі пролунала інформація про оголошення повітряної тривоги. МНС Росії повідомляє, що ця інформація є неправдивою і не відповідає дійсності», – повідомляє пресслужба МНС РФ.

Радник «глави Криму», колаборант Олег Крючков повідомив, що «було зламано ефірне мовлення радіо «Море», яке входить до холдингу телерадіокомпанії «Крим».

«Здійснено чергову хакерську атаку на ефірне мовлення радіо «Море». Зламано мовлення передавачів, які отримують сигнал із супутника», – повідомив він.

Крючков додав, що було зламано транспондер супутникового оператора за межами Криму.

В оперштабі Бєлгородської області розповіли, що «мовлення кількох радіостанцій сьогодні вранці зламали імовірно з боку суміжної держави».

У повідомленні по радіо прозвучало, що в Бєлгороді оголошено повітряну тривогу, громадян просять спуститися в укриття.

«Мета повідомлення – посіяти паніку серед мирних бєлгородців», – заявили в оперштабі.

Напередодні річниці повномасштабного вторгнення РФ в Україну на пропагандистських російських радіостанціях в окупованому Криму хакери транслювали звернення глави української розвідки Кирила Буданова з «погрозами».

Матеріал створений ІА Центр журналістських розслідувань у партнерстві з Центром прав людини ZMINA.

***

24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.