Оборона Бахмута під сильним тиском військ РФ, зруйновано два ключових мости – розвідка Британії

Новини
Бахмут

Українська оборона міста Бахмут на Донбасі перебуває під дедалі сильнішим тиском, в місті та його околицях точаться інтенсивні бої.

Про це йдеться у щоденному зведенні Міноборони Великої Британії.

«Регулярна російська армія та сили «групи Вагнера» просунулися далі в північні передмістя міста, які зараз є утримуваним Україною рубежем, вразливим для російських атак з трьох боків», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що Україна посилює цей район елітними підрозділами, і за останні 36 годин було зруйновано два ключових мости в Бахмуті, в тому числі життєво важливий міст, що з’єднує місто з останнім основним маршрутом постачання з Бахмута до міста Часів Яр.

«Підконтрольні українській владі шляхи постачання з міста стають все більш обмеженими», – йдеться у повідомленні.

Раніше Міноборони Британії передбачало погіршення умов для пересування по місцевості у районі Бахмута, що ймовірно може дати перевагу українським захисникам.

***

24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.