У Бердянську окупанти не платять зарплатню комунальникам

Новини
Фото: berdyansk-news.ru

В окупованому військами РФ Бердянську працівники захоплених комунальних підприємств другий місяць не отримують заробітну платню від так званої «адміністрації» міста.

Про це Центру журналістських розслідувань повідомили місцеві мешканці.

Зокрема, без грошей з початку 2023 року залишаються співробітники «націоналізованого» Бердянського підприємства теплових мереж.

«На Тепломережі 2-й місяць росія-матушка не платить зарплату, частина слюсарів звільнилися і поїхали через Крим до Європи. На початку, в залежності від розряду слюсаря, обіцяли платити від 20 до 30 тисяч рублів, а у вересні всім працівникам роздали по 10 тисяч рублів», — анонімно повідомив мешканець Бердянська.

Аналогічна ситуація і на інших комунальних і промислових підприємствах Бердянська, які захопили росіяни, розповідають в місцевих чатах бердянці.

А от медичний персонал поліклініки Бердянська, ймовірно, більше не буде отримувати заробітну плату з держбюджету України, тому що директор Бердянського Центру первинної медико-санітарної допомоги Олена Пулькіна не подала необхідні документи до НСЗУ, повідомив телеграм-канал Бердянської міської ради «Бердянськ сьогодні».

Елена Пулькина

Відомо також, що керівниця ЦПМСД восени брала участь в конкурсі «лідери відродження Росії», як член «громадської ради».

Раніше ЦЖР повідомляв, що російські окупанти «націоналізували» у Бердянську три великі підприємства, які виробляють продукцію, яку може використовувати армія РФ.

***

24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна Росії проти України на всіх майданчиках: YouTube, Facebook, Telegram, Twitter