Російські тюремники захопили базу відпочинку «Корал» на Арабатській стрілці, що належить компанії Сергія Тігіпка

Новини
Ельдар Саидов, колаборант. Захоплена окупантами база відпочинку «Корал», перетворена на базу постачання російських тюремщиків на Херсонщині Фото: t.me/genichua

Окупаційна «адміністрація» в Херсонській області, яка втекла з Херсона на лівий берег Дніпра слідом за росіською армією і розгорнула свої «органи» в окупованих Генічеську і Скадовську, продовжує реєструвати їх у російському реєстрі, присвоюючи при цьому і вкрадені в українських підприємців приміщення.

До російського реєстру юридичних осіб (ЕГРЮЛ) внесене «Федеральное казенное учреждение «База материально – технического и военного снабжения Федеральной службы исполнения наказаний по Херсонской области», повідомляє Telegram-канал «Генічеськ ua».

Головна діяльність цієї установи на окупованій території – складування, зберігання та забезпечення російських тюремників усім необхідним, аби вони і далі незаконно утримували і катували наших співвітчизників. 

Адресою контори «снабженцев» тюремників вказано с. Щасливцеве, вулиця Набережна, 15. Забивши цю адресу в пошуковик Google можна знайти безліч посилань на базу відпочинку «Корал». А українські реєстри підтверджують, що за цією адресою зареєстроване ТОВ «Туристичне агентство – Супутник». Бенефіціаром цієї компанії через ТОВ «ТАС ессет менеджмент» є український бізнесмен Сергій Леонідович Тігіпко.

ТОВ «ТС-Супутник» також є орендарем двох чималеньких ділянок землі (3,4 та 2,1 га), що знаходяться у комунальній власності Генічеської громади, на яких і розміщено приміщення бази відпочинку «Корал». 

Виконуючим обов’язки керівника установи забезпечення тюремників у Херсонській області в російському реєстрі вказаний колаборант – Саідов Ельдар Ділаверович. До цього випускник Кримського інженерно-педагогічного університету служив окупантам у подібній структурі в окупованому Криму. Мабуть служив добре, раз пішов на «підвищення» на нових окупованих РФ територіях.

Як повідомляють джерела «Генічеськ ua», на базі відпочинку «Корал» і поряд з іншими базами відпочинку розташувалося близько 800 російських військових. Ймовірно, окупаційна влада Херсонської області вирішила убезпечити свій так званий «урядовий квартал» і заселила в найближчі бази відпочинку побільше військових.

***

24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна Росії проти України на всіх майданчиках: YouTubeFacebook, TelegramTwitter