Джамала перед прем’єрою альбому QIRIM у Ліверпулі 5 травня презентує його у Києві разом з Національним симфонічним оркестром

Новини
Джамала, українська та кримськотатарська співачка Фото: facebook.com/jamalaofficial

Українська та кримськотатарська співачка, переможниця Євробачення-2016 Джамала напередодні прем’єри нового альбому QIRIM, який відбудеться у рамках EuroFestival 11 травня у Ліверпулі, зіграє його 5 травня у Києві спільно з Національним симфонічним оркестром України.

Презентація альбому, який присвячений Криму, відбудеться у Національні Опері України, повідомила Джамала на своїй сторінці у Facebook.

«Попри вогонь і темряву, ми продовжуємо боротися за своє. Саме тому мені так важливо зіграти дебютний лайв з новим альбомом вдома. Для своїх. Спільно з Національним симфонічним оркестром України під керівництвом Володимира Сіренка. Адже QIRIM – це про нашу історію, яку ми збираємо по крихтах, щоб пізнати себе. Щоб пізнати культуру, що роками кровоточить. Новий альбом проводить тропами українського Криму і розповідає традиційні сюжети, раніше невідомі чи забуті. Саме так я хочу, щоб звучала Україна для світу», – написала Джамала.

Світова лайв-прем‘єра альбому QIRIM разом філармонічним оркестром BBC відбудеться 11 травня у Ліверпулі в рамках EuroFestival.