Загарбники на окупованих територіях примусово паспортизують дітей від 14 років – ЦНС

Новини
Фото: РИА Новости

Загарбники на тимчасово окупованих територіях України примусово паспортизують дітей від 14 років. Окупанти погрожують позбавляти батьківських прав батьків підлітків, які не отримали паспорт РФ.

Про це повідомляє Центр національного спротиву (ЦНС).

«Так, окупанти заявили, що всі жителі тимчасово окупованих територій у віці 14 років зобов’язані отримати паспорт РФ. В іншому випадку їх батьки сплатять штраф, а в подальшому їх можуть позбавити батьківських прав», – йдеться у повідомленні.

При цьому всі діти, які народилися після 30 вересня 2022 на захоплених територіях, автоматично стають «громадянами РФ».

«Таким чином ворог штучно нарощує паспортизацію на ТОТ аби «виправдати» окупацію регіону», – наголосили в ЦНС.

Як повідомляв ЦЖР, президент РФ Владімір Путін затвердив «порядок проживання в РФ» для українців з тимчасово окупованих територій Луганської, Донецької, Запорізької та Херсонської областей України. Цей порядок передбачає «депортацію з Росії» громадян України, які до 1 липня 2024 року відмовляться набувати російське громадянство.

***

24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.