Окупанти призначили керувати Мелітопольщиною севастопольського чиновника Сергія Конопльова

Новини
Фото: facebook.com/native.melitopol

Російська окупаційна «влада» міняє гауляйтерів на Запоріжчині. Замість місцевого зрадника Андрія Сігути, очолювати незаконну «военно-гражданскую администрацию Мелитопольского района» буде Сергій Конопльов, який до 2021 року працював у Департаменті ЖКГ окупованого Севастополя.

Про це повідомляють окупаційні Телеграм-канали, передає Центр журналістських розслідувань.

За даними окупаційних медіа, змінили керівника «ВГА Мелитопольского района» відповідно до указу гауляйтера Євгена Балицького про новий адміністративний устрій району. Цим «указом» Мелітопольщину поділено на чотири адміністративні одиниці – власне Мелітопольський, а також Приазовський, Веселівський і Якимівський райони.

Про нового окупаційного очільника Мелітопольщини Сергія Вікторовича Конопльова відомо небагато. 

За даними праймеріз «Единой России», Конопльов народився 03.10.1968 р. 

На момент подачі документів для участі в незаконних виборах він керував Департаментом ЖКГ «военно-гражданской администрации» Мелітопольського району.

Щонайменше до 2021 року Конопльов працював працював у Департаменті ЖКГ окупованого Севастополя. Був начальником відділу комунальної інфраструктури Департаменту.

«Указом» Балицького також призначені нові очільники окупаційних органів «влади» ще кількох районів тимчасово окупованих територій Запоріжчини.

«Военно-гражданской администрацией» Веселівського району тепер керує Олексій Миколайович Бичков, Приазовського – Олексій Сергійович Диковченко, Якимівського – Юлія Василівна Губанова.

Як повыдомляв ЦЖР, Андрій Сігута очолив окупаційну «адміністрацію Мелітопольського району» у березні 2022 року. 

За даними СБУ, він також знаходив інформаторів аби отримувати і передавати спецслужбам РФ інформацію про місцезнаходження українських військових, техніку та зброю, розташування систем ППО на території міста та району. В липні 2022 року йому повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.111 КК України (Державна зрада).

***

24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.