У Херсоні можуть бути проблеми з водою після чергового російського обстрілу

Новини
херсон
Наслідки обстрілу військами РФ Херсона, 29.02.2023 Фото: kherson.ipc.org.ua

Російські військові 10 травня вдарили по центру Херсона, внаслідок чого був пошкоджений водогін – можуть бути перебої з водопостачанням.

Про це повідомив очільник Херсонської міської військової адміністрації Роман Мрочко.

«Внаслідок обстрілів у центрі міста пошкоджено водогін. Можливо, деякий час у центральній частині Херсона будуть перебої з водопостачанням», – повідомив він.

Наразі ведуться роботи для усунення наслідків обстрілів.

У Новій Каховці на Херсонщині через підвищення рівня води у Каховському водосховищі і рівня ґрунтових вод підтоплені ділянки дачного кооперативу «Труд». Розташовані тут будинки окупанти тим часом продовжують грабувати, забираючи матеріали для облаштування своїх бліндажів.

Як повідомляв ЦЖР, внаслідок стрімкого підвищення рівня води у водосховищі спостерігається підтоплення прибережних територій Херсонської і Запорізької областей. При цьому російські окупанти заявляють про критичну відмітку рівня води і лякають новими катастрофами і затопленнями населених пунктів.

***

24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.