У Тернополі внаслідок ракетного удару РФ згорів склад з гуманітарною допомогою

Новини
Тернополь

Внаслідок ракетного удару по Тернополю 13 травня повністю зруйновано склад, де зберігали гуманітарну допомогу християнські місії та церкви.

Про це повідомив керівник благодійного фонду «Світло Реформації» Іван Гонтар.

«Тисячі тонн допомоги пройшло через це приміщення, сотні тисяч людей отримали підтримку і надію через можливість користуватися цим приміщенням… Все згоріло!», – йдеться в повідомленні.

У коментарі «Суспільному» керівник благодійної організації зазначив, що склад займав площу більше тисячі квадратних метрів.

«Збитки зараз важко сказати, бо він заповнений завжди, тому декілька мільйонів на нашу думку. Але ми плануємо працювати далі й перемагати. Це нас ніколи не зупиняло й не зупинить. Будемо й далі служити народу України й Богові таким чином», – додав Гонтар.

***

24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна Росії проти України на всіх майданчиках: YouTubeFacebook, TelegramTwitter