У Севастополі місцеві нарахували 14 вибухів, окупанти заявили про «навчання флоту»

Новини
Вибухи над Севастополем 16 січня 2023 року Фото: t.me/chp_sevastopol

У Севастополі місцеві мешканці нарахували 14 вибухів.

Про це повідомляють в місцевих телеграм-каналах.

Севастополь

Так званий «губернатор» окупованого Севастополя Михайло Развожаєв заявив, що ці звуки вибухів – «навчальні стрільби» у місті.

«Гучні звуки в місті – це флот проводить на Північному молу тренування розрахунків ППДО, що включають проведення навчальних стрільб», – запевняє він.

Центр журналістських розслідувань публікує серію матеріалів Тут може бути «бавовна» про російські об’єкти в окупованому Криму, які є потенційними легальними військовими цілями для ЗСУ. Вони адресовані цивільному населенню – громадянам України у Автономній Республіці Крим і Севастополі, аби вони могли убезпечити себе і триматись від них подалі.

***

24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна Росії проти України на всіх майданчиках: YouTubeFacebook, TelegramTwitter