У Києві відбуваються військові навчання: відпрацьовується оборона столиці

Новини
Киев учения

Підрозділи угруповання сил та засобів оборони Києва проведуть військові навчання у місті та області з 23 по 25 травня 2023 року.

Про це повідомили у Сухопутних військах України.

Заплановано, що до тренувань залучать підрозділи особового складу, штатну військову техніку та озброєння. Метою тренувань буде нарощування бойових та оперативних спроможностей під час підготовки і ведення оборонної операції.

В командуванні попереджають, що під час навчань в столиці та на околицях будуть переміщувати особовий склад та можливий рух важкої військової техніки.

«Просимо громадян зберігати спокій та не повідомляти у соціальних мережах про переміщення техніки та особового складу», – йдеться у повідомленні.

***

24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.