Україна повернула з Росії ще 106 захисників, а також тіла двох іноземців та українки

Україна 25 травня повернула з російського полону ще 106 захисників, при чому 68 з визволених воїнів вважалися зниклими безвісти. Крім того, з Росії були репатрійовані тіла двох іноземців та українки.

Фото: facebook.com/koordshtab

Про це повідомив Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими.

«Сьогодні Україна визволила з російського полону ще 106 Оборонців. У результаті обміну додому повертаються вісім офіцерів та 98 військовослужбовців рядового та сержантського складу. Також репатрійовано три тіла: двох іноземців та українки», – йдеться в повідомленні.

Координаційний штаб також показав коротке відео з кадрами повернення 106 українських захисників.

Як зазначається, усі врятовані Захисники захищали нашу землю на Бахмутському напрямку, 68 з визволених воїнів вважалися зниклими безвісти.

Серед звільнених військовослужбовців 98 належать до Збройних Сил України: з них, зокрема, 21 представник територіальної оборони. Також додому повернулися семеро прикордонників та один військовослужбовець Державної спеціальної служби транспорту.

«Щонайменше сім врятованих Оборонців мають різноманітні травми: кульові та осколкові поранення, опіки та переломи, загострені хронічні захворювання. Найстаршому зі звільнених військовослужбовців вже виповнилося 59 років, наймолодшому – 21 рік», – зазначили у штабі.

Загалом на сьогодні в результаті обмінів повернуто додому вже 2430 людей. Серед них 139 цивільних.

***

24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine