Президент Зеленський: «Україна готова до контрнаступу»

Новини
Президент України Володимир Зеленський Фото: president.gov.ua

Президент Володимир Зеленський в інтерв’ю американській газеті The Wall Street Journal заявив, що Україна вже готова до контрнаступу.

«Я вважаю, що на сьогодні ми вже готові це робити. Не знаю точно, скільки часу це займе і яку ціну ми заплатимо», – сказав він.

Напередодні Зеленський заявив, що Росія має побачити та відчути майбутній український контрнаступ. Ця мета є одною з пріоритетних для нашої країни.

«Це не кіно, мені складно сказати, як ви побачите контрнаступ. Головне, щоб це побачила Росія, і не тільки побачила, а й відчула. Особливо ми говоримо про ті війська, які окупували нашу територію. Деокупація наших територій – це і є результатом контрнаступу», – заявив голова української держави.

За його словами, коли наші захисники почнуть звільняти території від росіян, українці зрозуміють, що контрнаступ вже відбувається.

***

24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна Росії проти України на всіх майданчиках: YouTubeFacebook, TelegramTwitter