ЗСУ проводять активні операції на східному та південному напрямках – розвідка Британії

Британська розвідка вказує, що за останні дві доби ЗСУ проводили значні операції у кількох секторах на східному та південному напрямках.

Фото: facebook.com/AFUkraine

Про це у щоденному огляді повідомляє Міністерство оборони Великої Британії.

«За останні 48 годин значні українські операції відбуваються на кількох ділянках сходу та півдня України. На деяких ділянках українські сили, ймовірно, досягли значного прогресу та пробили першу лінію російської оборони. В інших – прогрес України був повільнішим», – йдеться у повідомленні.

Водночас, зазначають у британській розвідці, дії Росії були неоднозначними: деякі підрозділи, ймовірно, проводять надійні маневрові оборонні операції, але інші хаотично відступили на тлі збільшення повідомлень про втрати росіян, які відходять через власні мінні поля.

«Російські військово-повітряні сили були надзвичайно активними над південною Україною, де повітряний простір більш відкритий для Росії, ніж в інших частинах країни. Однак залишається незрозумілим, чи були тактичні авіаудари ефективними», – йдеться в огляді.

***

24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна Росії проти України на всіх майданчиках: YouTubeFacebook, TelegramTwitter

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine