ФСБ планує підробити реєстри та «знайти громадянство РФ» у військового керівництва України – СБУ

Новини
Валерій Залужний

Російська ФСБ планує найближчим часом підробити реєстри та «знайти громадянство РФ» у керівництва українських Сил оборони та безпеки, їхніх родин, а також інших посадовців України.

Про це повідомляє пресслужба СБУ.

За даними СБУ, співробітники 5 служби ФСБ РФ планують низку ІПСО, в основу яких має увійти дезінформація про нібито російське громадянство українських державних діячів, керівництва Сил оборони і безпеки та їхніх родин, а також інших посадових осіб.

За інформацією СБУ, для цього російська ФСБ може внести до державних реєстрів РФ записи, які нібито мають підтверджувати їхню версію, а також підробити документи українських державних діячів та представників Сил оборони.

Співробітники СБУ запевняють, що виявили такі дані в ході контррозвідувальної діяльності.

«За оперативними даними, старт реалізації ворожого ІПСО в українському інформаційному полі запланований на найближчий час. Закликаємо представників українських ЗМІ критично ставитися до появи подібної «сенсаційної» інформації», – додали в СБУ.

  • Російські окупаційні війська активізовують свої інформаційно-психологічні операції. Зокрема, РФ планує посилити розповсюдження фейків про нібито невдалий наступ Сил оборони України.