Сили оборони тримають під вогневим контролем Бахмут та переміщення росіян в місті – Маляр

Новини
Зруйнований Бахмут з висоти пташиного польоту. Фото: Reuters

Українські війська вже декілька днів тримають під вогневим контролем входи, виходи та переміщення ворога у Бахмуті.

Про це повідомляє заступниця міністра оборони Ганна Маляр.

«В Бахмуті вже декілька днів наші оборонці тримають під вогневим контролем входи, виходи та переміщення ворога містом. Це стало можливо завдяки тому, що в процесі просування вперед наші війська взяли під контроль основні панівні висоти довкола Бахмута», – зазначила вона.

У Бахмуті ворог перебуває в пастці, місто береться під вогневий контроль Сил оборони, повідомив командувач Сухопутних військ Збройних сил України генерал-полковник Олександр Сирський.

«Бахмут. Ворог перебуває в пастці, місто береться під вогневий контроль Сил оборони», – заявив Сирський.

***

24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові: план бліцкрігу – захопити Київ за два-три дні – провалився, російська армія відступила від столиці, зазнала нищівної поразки на Харківському напрямку, у листопаді 2022 року ЗСУ звільнили Херсон і правобережжя області. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України. 

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна Росії проти України на всіх майданчиках: YouTubeFacebook, TelegramTwitter