У Краснодарі ліквідовано капітана російського підводного човна, що стріляв «Калібрами» по Україні

Новини
Станислав Ржицкий

У Краснодарі застрелили заступника начальника міського відділу з мобілізаційної роботи, командира підводного човна Б-265 «Краснодар» Станіслава Ржицького.

Про це повідомляють російські пропагандистські ресурси.

Ржицький був капітаном 2-го рангу та командиром підводного човна Б-265 «Краснодар» проєкту 636.6 «Варшав’янка» Чорноморської дивізії підводних човнів. Човни цього підрозділу завдають ударів по мирних містах України крилатими ракетами «Калібр».

Повідомляється, що вранці у Краснодарі Ржицький вирушив на пробіжку біля спорткомплексу «Олімп», там його підстеріг невідомий, ліквідував чотирма пострілами та втік.

Журналісти проєкту Наші гроші Львів з’ясували, що Ржицький народився 18 грудня 1980 року, закінчив школу в Читі, а потім – Санкт-Петербурзький військово-морський інститут. Жив у Севастополі. До того, як став командиром «Краснодара», командував підводним човном «Алроса».

  • Після окупації Криму та нових територій на українському півдні Росія повністю контролює Азовське море та використовує його акваторію для транзиту військових кораблів та цивільних суден, а також для нанесення ударів по території України,  в ефірі програми «Питання національної безпеки» повідомив Павло Лакійчук, керівник безпекових програм Центру глобалістики «Стратегія ХХІ».
  • «Захід в акваторію Азовського моря бойових кораблів Чорноморського флоту, зокрема, ракетоносіїв, свідчить, що росіяни весь час намагаються міняти райони пуску ракет по Україні, міняти маршрути руху ракет. Тож цілком можливо, що з Азову полетять не тільки «шахеди», а й крилаті ракети», – наголосив експерт.

  • Текстову версію інтев’ю Павла Лакійчука Валентині Самар у програмі «Питання національної безпеки» можете прочитати тут.