Після останніх прильотів колаборантка Видра втекла з Херсонщини, а її чоловік грабує фермерів і відбирає їхній врожай

Новини
видра олена

Олена Видра, колаборантка із села Новоолександрівка Нижньосірогозької громади Генічеського району Херсонщини, про яку писав ЦЖР, у ніч на 11 липня через серію «прильотів» по житлових будинках та ангарах спішно зникла в Криму. Її ж чоловік Сергій Видра залишається у селі та грабує місцевих фермерів.

Про це Центру журналістських розслідувань стало відомо з власних джерел.

Серія вибухів у селі Новоолександрівка на тимчасово окупованій частині Херсонщині пролунала в ніч на 11 липня. Загарбники одразу ж заявили, що це були обстріли ЗСУ з двох безпілотників по їхній техніці. Унаслідок вибухів повністю зруйновано житловий будинок, пошкоджений ще один по сусідству разом із ангарами з сільгосптехнікою, які належать голові місцевого фермерського господарства «Сатурн», колаборанту Видрі Сергію Вікторовичу. Щоправда, в самому селі поширена версія, що ангар з будинком обстріляли не ЗСУ, а самі ж росіяни. 

«Сергій Видра грабує місцевих фермерів. Нещодавно він скосив чужі поля і, як кажуть, не поділився з росіянами. Одразу після прильотів Сергій і Олена Видри побігли до місцевої школи і ночували там у підвалі. Наступного ж дня він ліг у лікарню, а вона втекла до Криму. Перелякалася вона насмерть», – розповіли ЦЖР мешканці громади.

Сергій Видра також вигнав свого родича, який працював у нього керуючим ФГ «Сатурн» з його ж будинку і незаконно продав його з усіма особистими речами і дитячими іграшками. На його місце Видра призначив місцевого мешканця Андрія Самохіна, який у ніч після вибухів підвозив йому і його дружині у шкільний підвал особисті речі.

Захоплення чужих полів з посівами стало звичним явищем на окупованій Херсонщині. Нещодавно невідомі особи скосили ячмінь у селі Верхні Торгаї Нижньосірогозької громади. За словами місцевих мешканців, окупанти захопили майно і поля місцевого ТОВ «Промінь-21», але ніяк не можуть поділити його між собою.

«У село заїхали представники двох різних російських фірм і почали на очах у всіх дратися за майно цього підприємства. Бойня була страшенна, але хто з них тепер контролюватиме поля – незрозуміло. Як і неясно, за що ми тепер виживатимемо, бо жодних виплат за землі орки нам навіть не обіцяють», – сказали мешканці Верхніх Торгаїв.

  • Як повідомляв ЦЖР, Олена Видра є однією з головних колаборанток у селі Новоолександрівка. Вона директорка місцевого ліцею і ще торік перейшла на бік окупантів. В ефірі російського державного пропагандистського телеканалу «Россия-1» 26 березня 2023 року Видра розповідала про те як вона «героїчно врятувала» барельєф у ліцеї з совєтськими солдатами. Ще вона хизувалася «відновленням» роботи навчального закладу, при тому що «навчанням» дітей тут займаються випадкові люди без педагогічної освіти.
  • За словами місцевих, Олена Видра завжди була гнилою і майже ніколи не з’являлася на робочому місці. Отримати посаду директорки ліцею їй вдалося виключно завдяки впливу свого чоловіка-фермера. Коли ж Видра приходила до ліцею, вона торгувала там косметикою, нав’язуючи її підлеглим, старшокласницям і батькам учнів.
  • У квітні 2021 року СБУ заочно повідомила Олені Видрі про підозру в державній зраді. Їй «світить» довічне позбавлення волі і конфіскація майна.