В Криму «бавовна» сталася на Старокримському полігоні, де облаштовані склади боєприпасів окупантів, перекрита траса «Таврида»

Новини
Вибухи на складах боєприпасів окупантів на Старокримському полігоні, 19.07.2023. Фото: місцевий тг-канал

В окупованому Криму вранці 19 липня у Кіровському районі сталася «бавовна» на Старокримському полігоні, де облаштовані склади боєприпасів російських загарбників. Через пожежу та сильні вибухи, що досі тривають, перекрита траса «Таврида» та евакуюють жителів населених пунктів, що розташовані поряд.

Про «бавовну» на полігоні повідомляють місцеві пабліки та так званий «голова Криму» Сергій Аксенов.

Повідомляється про три прильоти по складах на полігоні біля села Кринички, вибухи від яких чули навіть у Феодосії.

Місцеві мешканці публікують відео вибухів.

В свою чергу гауляйтер Криму Сергій Аксенов повідомив, що через вибухи та пожежу на полігоні в Кіровському районі перекрито трасу «Таврида».

«Із зони, що прилягає до полігону в Кіровському районі, планується тимчасова евакуація мешканців чотирьох населених пунктів – це понад дві тисячі людей. Розгорнуть оперативний штаб, на місці працюють усі профільні служби», – написав Аксенов у Telegram.

Він також опублікував тимчасову схему руху автомобільного транспорту в обхід перекритої ділянки траси «Таврида», за якою під час руху з боку Сімферополя в районі смт Первомайське та міста Старий Крим необхідно звернути з траси «Таврида» на стару дорогу. Виїзд на «Тавриду» аж за Феодосією. Такий самий маршрут у зворотному напрямку.

Центр журналістських розслідувань публікує серію матеріалів Тут може бути «бавовна» про російські об’єкти в окупованому Криму, які є потенційними легальними військовими цілями для ЗСУ. Вони адресовані цивільному населенню – громадянам України у Автономній Республіці Крим і Севастополі, аби вони могли убезпечити себе і триматись від них подалі.

Читайте розслідування про військові об’єкти окупантів у Східному Криму: «Тут може бути «бавовна»: Східний Крим».

***

24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові: план бліцкрігу – захопити Київ за два-три дні – провалився, російська армія відступила від столиці, зазнала нищівної поразки на Харківському напрямку, у листопаді 2022 ЗСУ звільнили Херсон і правобережжя області. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України. 

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна Росії проти України на всіх майданчиках: YouTubeFacebook, TelegramTwitter