Група російських пропагандистів потрапила під обстріл у Запорізькій області: ліквідований пропагандист РИА Новости Журавльов, троє поранених

Новини

Група російських пропагандистів потрапила під обстріл у Запорізькій області. В результаті зазнав смертельного поранення «журналіст» РИА Новости Ростислав Журавльов.

Про це повідомила російська пропагандистська агенція новин РИА Новости.

Як зазначалося, під час обстрілу зазнав смертельного поранення «журналіст» РИА Новости Ростислав Журавльов.

У Міноборони РФ заявили, що 22 липня близько 12.00 ЗСУ нібито «завдали артилерійського удару по групі журналістів» інформаційного агентства РИА-Новости та МІЦ «Известия» у Запорізькій області.

За даними Міноборони РФ, зазнали поранень різного ступеня тяжкості чотири пропагандисти. Під час евакуації «воєнкор» РИА Новости Ростислав Журавльов помер, стан інших поранених – середньої тяжкості, стабільний, загрози життю немає.

За інформацією російських ЗМІ та телеграм-каналів, поранення отримали журналісти «Известий»: кореспондент Роман Польшаков та оператор Дмитро Шиков, а також кримський фотокореспондент РИА Новости Костянтин Михальчевський.

***

24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові: план бліцкрігу – захопити Київ за два-три дні – провалився, російська армія відступила від столиці, зазнала нищівної поразки на Харківському напрямку, у листопаді 2022 ЗСУ звільнили Херсон і правобережжя області. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України. 

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна Росії проти України на всіх майданчиках: YouTubeFacebook, TelegramTwitter