Рада звільнила Резнікова з посади міністра оборони, замість нього Зеленський подав кандидатуру Умєрова

Новини
Верховна Рада України Фото: investigator.org.ua

Верховна Рада 5 вересня звільнила Олексія Резнікова з посади міністра оборони України, підтримавши його заяву про відставку. Замість нього президент Володимир Зеленський подав до парламенту кандидатуру Рустема Умєрова, якого перед цим нардепи звільнили з посади голови Фонду державного майна України.

Про це повідомив народний депутат із фракції «Голос» Ярослав Железняк у Telegram.

Він зазначив, що за ухвалення відповідної постанови №9679 проголосували 327 народних депутатів.

«Парламент підтримав звільнення Олексія Резнікова з посади міністра оборони України. За – 327. Призначення Умєрова новим міністром оборони – завтра (6 вересня – ред.)», – написав Железняк.

Він також повідомив, що ухвалення постанови №9678 «Про звільнення Умєрова Рустема Енверовича з посади голови Фонду державного майна України» підтримали 302 депутати.

Президент Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради подання про призначення Рустема Умєрова на посаду міністра оборони України.

5 вересня відповідний проєкт постанови №10004 зареєстрований у парламенті.

  • 3 вересня Володимир Зеленський заявив, що внесе до парламенту кандидатуру Рустема Умєрова на посаду міністра оборони. Уранці 4 вересня міністр оборони Олексій Резніков подав до парламенту заяву про відставку з обійманої посади, а Умєров, зі свого боку, – заяву про відставку з посади голови Фонду держмайна України.