СБУ прийшла з обшуками до нардепа Шуфрича за підозрою у держзраді – Бутусов

Новини
шуфрич

СБУ прийшла з обшуками до нардепа Шуфрича за підозрою у держзраді.

Про це повідомив журналіст Юрій Бутусов та нардеп Олексій Гончаренко.

«Служба безпеки України затримала народного депутата Нестору Шуфріча у нього вдома у селі Козин Київської області», – написав Бутусов.

За його словами, наразі відбуваються понад 50 обшуків по справі Шуфрича.

Шуфрич є фігурантом справи російської шпигунської мережі, створеної співробітником ФСБ РФ та колишнім народним депутатом України Володимиром Сівковичем.

«За висновками слідства, Шуфрич за завданням Сівковича виступав на телеканалах України та Росії з метою розповсюдження російської пропаганди та просування антиукраїнської політики», – йдеться у повідомленні.

До того ж Шуфрич наразі є народним депутатом та отримує кошти платників податків та є головою комітету Верховної Ради.

  • Державне бюро розслідувань повідомило про завершення досудового слідства у справі Олега Кулініча, екскерівника головного управління СБУ в АР Крим і оприлюднило фрагменти перехоплених телефонних розмов між учасниками злочинної групи, створеної і керованої ФСБ.
  • Докази слідства щодо підривній діяльності Кулініча проти України і на користь спецслужб Росії ЦЖР дізнався з підозри Володимиру Сівковичу, ексзаступнику секретаря РНБО, колишньому депутату ВР України 3 скликань, який слідом за Віктором Януковичем чкурнув до Росії і, як вважає слідство, є керівником злочинної організації – російської агентурної мережі в Україні. Саме Сівковичу Олег Кулініч передавав усю цінну для ФСБ інформацію.
  • Детальніше читайте в матеріалі Кроти ФСБ в СБУ. Чого не вистачає у справі Кулініча-Сівковича