РФ завела ракетоносії у пункти базування, на чергуванні перебувають 10 кораблів – ОК «Південь»

Новини
ракет

Росіяни завели свої кораблі-ракетоносії в пункти базування.

Про це повідомила керівник об’єднаного пресцентру Оперативного командування «Південь» Наталія Гуменюк.

«Що стосується корабельного угрупування, воно розгорнуто в кількості 10 одиниць, ракетоносії заведено в пункти базування, хоча минулої доби ми фіксували їхню надзвичайну активність в порівнянні з попередніми днями – аж два були виведені на чергування», – зазначила Гуменюк.

Зниження активності використання Росією ракет з носіїв морського базування може свідчити про те, що агресор їх зараз накопичує і готує певний потенціал для майбутніх ударів по Україні.

***

24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові: план бліцкрігу – захопити Київ за два-три дні – провалився, російська армія відступила від столиці, зазнала нищівної поразки на Харківському напрямку, у листопаді 2022 року ЗСУ звільнили Херсон і правобережжя області. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України. 

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна Росії проти України на всіх майданчиках: YouTubeFacebook, TelegramTwitter