Кабмін призначив трьох нових заступників міністра оборони

Новини
Фото: mil.gov.ua

Кабінет міністрів 27 вересня призначив трьох нових заступників міністра оборони України.

Про це повідомив сам міністр оборони Рустем Умєров у Facebook.

«Кадрові зміни у Міністерстві оборони. Перезавантаження відомства та впровадження якісних змін, які відчують насамперед наші воїни», – написав Умєров.

Він зазначив, що новими його заступниками стали:

Юрій Джигир – заступник міністра оборони з питань фінансів. Джигір останні три роки консультував Світовий Банк з питань фінансових частин реформ, пов’язаних з охороною здоров’я. У 2018-2020 роках працював заступником міністра фінансів України. Він має понад 20 років економічного досвіду в підтримці реформ, соціальній політиці та фіскальній децентралізації в Україні, Східних Балканах, Центральній Азії.

Наталія Калмикова призначена заступником міністра оборони з питань соціального розвитку. З лютого 2022 року Калмикова була виконавчою директоркою Українського ветеранського фонду, до цього – радницею Командувача сухопутних військ ЗСУ та заступницею директора у фонді «Повернись живим».

Катерина Черногоренко призначена заступником міністра оборони з питань цифрового розвитку.
Черногоренко – керівниця проекту «Армія дронів». З 2018 року була проектним координатором електронних послуг єМалятко, електронний лікарняний та запровадження COVID-сертифікатів в Дії.

«Головний пріоритет для нових членів команди – наші воїни, їхнє життя, здоров’я та гідність. Наше найважливіше завдання – забезпечити повагу до гідності воїнів у всіх взаємодіях з державою», – додав Умєров.

Нагадаємо: