Future Force Concept. Міноборони почало розробляти стратегію розвитку армії майбутнього – Умєров

Новини
Рустем Умєров, міністр оборони України. Фото: facebook.com/rustemumerov.ua

Міністерство оборони після завершення війни запропонує керівництву України стратегію розвитку української армії майбутнього Future Force Concept.

Про це повідомив міністр оборони Рустем Умєров на першому Форумі оборонних індустрій, повідомляє Укрінформ.

«Те, що називається Future Force Concept, буде дуже важливим документом. Колеги вже почали його розробляти, але щоб просуватись, ми повинні будемо зробити аналіз: як воно зараз у нас, скільки людей, скільки у нас можливостей, спроможностей. Після цього – провести консультації зі всіма видами (військ – ред.), Силами оборони і безпеки і подивитись статус натовський, які гарантії безпеки, національні спроможності, регіональні гарантії безпеки, міжнародні гарантії безпеки. І після цього ми будемо пропонувати керівництву України для затвердження цієї візії», – заявив він.

Він зазначив, що Україна буде виходити з власних інтересів, розробляти і пропонувати нову архітектуру внутрішньої та глобальної безпеки.

Міністр зазначив, що Україна хоче виробляти мілітарні продукти і послуги дуже високої якості, які можна буде масштабувати і «закривати зараз усі потреби України».

«І далі вже після закінчення війни це експортувати», – наголосив Умєров.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський заявив, що Україна розпочала власне виробництво артилерійських систем.

***

24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові, план бліцкрігу — захопити Київ за два-три дні — провалився, російська армія відступила від столиці. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України.