Дмитро Круглов з села Долинське на Херсонщині здає окупантам учасників АТО і прислуговує росіянам поліцаєм

Новини
круглов

36-річний Дмитро Круглов, мешканець села Долинське Хрестівської громади Каховського району Херсонщини, здає російським окупантам учасників АТО і інших мирних односельців та працює на ворога поліцаєм. За скоєний злочин СБУ заочно повідомила йому підозру в державній зраді, вчиненій в умовах воєнного стану.

Про це з посиланням на оприлюднений текст підозри повідомляє Центр журналістських розслідувань.

Слідчі встановили, що Круглов Дмитро Леонідович, 14 листопада 1986 р. н., уродженець Білорусі, мешканець села Долинське Хрестівської громади Каховського району, добровільно працевлаштувався до окупаційного відділу поліції так званого «Чаплинського району». 25 липня 2022 року він отримав посаду т. в. о. «спеціаліста групи тилового забезпечення» на підставі наказу окупаційного головного управління МВС по Херсонській області від 1 серпня 2022 року. 

З 2 вересня 2022 року Дмитро Круглов працює поліцаєм-водієм окремого взводу патрульно-постової служби окупаційної поліції у так званому Чаплинському районі. 

Як з’ясували правоохоронці, Дмитро Круглов служить окупантам на території Чаплинської і Хрестівської громад Каховського району, надає їм інформацію про місце проживання учасників АТО/ООС, інших мирних мешканців, займається примусовою паспортизацією людей, бере активну участь у проведенні «фільтраційних заходів» загарбників.

За скоєний злочин Круглову заочно повідомлено про підозру в колабораційній діяльності і державній зраді, вчиненій в умовах воєнного стану – за ч. 2 ст. 111 і ч. 7 ст. 111-1 КК України. Йому світить довічне позбавлення волі з конфіскацією майна.

Як повідомляв ЦЖР, 30-річний Максим Кацідан, директор комунального підприємства «Надія» з села Надеждівка став гауляйтером Хрестівської сільської територіальної громади Каховського району. Він з перших місяців окупації добровільно співпрацює з російськими загарбниками і здає їм патріотично налаштованих до рідної України односельців.