Міністр оборони Рустем Умєров пообіцяв більше зброї для ЗСУ

Новини
Розвідувальна бронемашина AMX-10 RC 37-ї окремої бригади морської піхоти ВМСУ. Фото: facebook.com/uafmarines

Міністр оборони Рустем Умєров на зустрічі з міністром з питань стратегічних галузей промисловості Олександром Камишіним обговорив питання збільшення виробництва зброї для фронту та спрівпрацю з міжнародними партнерами.

«З командою провели зустріч з міністром з питань стратегічних галузей промисловості України Олександром Камишіним і його командою. Обговорили збільшення виробництва зброї для фронту і кооперацію із іноземними партнерами. Зброї буде більше!», – повідомив він.

Міністерство оборони України ухвалило наказ, згідно з яким втрачене у бою військове майно будуть списувати за спрощеною процедурою – до 20 днів заміть шести місяців. Зокрема, це спростить використання українськими бійцями БПЛА, включно з дронами-камікадзе.

Як зазначається, завдяки спрощенню процедури та скороченню строків списання командири оперативніше отримуватимуть інформацію про потребу у військовій техніці. Зміни до процедури списання було розроблено разом з Міністерством цифрової трансформації.

28 липня 2023 року Кабмін ухвалив постанову №838 «Про внесення змін до Положення про порядок обліку, зберігання, списання та використання військового майна у Збройних Силах».

***

24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові: план бліцкрігу – захопити Київ за два-три дні – провалився, російська армія відступила від столиці, зазнала нищівної поразки на Харківському напрямку, у листопаді 2022 року ЗСУ звільнили Херсон і правобережжя області. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України. 

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна Росії проти України на всіх майданчиках: YouTubeFacebook, TelegramTwitter