ЗСУ знищили російський десантний корабель «Новочеркаськ» у порту Феодосії

Крим

Близько 02.30 ночі 26 грудня тактична авіація Повітряних Сил ЗСУ атакувала крилатими ракетами великий десантний корабель Чорноморського флоту РФ «Новочеркаськ» у порту Феодосії. Він знищений.

Про це повідомляє пресцентр командування Повітряних сил.

Командувач Повітряних Сил Микола Олещук опублікував відео атаки.

“А флоту на Росії стає все менше! Цього разу услід за флагманом ЧФ РФ – крейсером «Москва», прямує великий десантний корабель «Новочеркаськ»”, – написав Олещук.

Раніше в соцмережах публікували відео вибухів у Феодосії, в порту виникла пожежа.

Сили оборони 24 березня 2022 року завдали ракетного удару по війскових кораблях ЧФ у морському порту окупованого Бердянська. Внаслідок атаки  тоді були вражені великі десантні кораблі «Орськ», «Цезар Кунніков» та «Новочеркаськ», а «Саратов» було знищено.

Росіяни досі приховують загибель великої кількості морських піхотинців 810-ї бригади, які були вантажем на “Саратові” разом із технікою та боєприпасами. “Новочеркаськ”, “Цезарь Куников” і “Орськ” отримали серйозні ушкодження і на тривалий час були виведені з ладу. 

Про успіхи ЗСУ на кримському напрямку у 2023 читайте та дивіться в інтерв’ю з військовим аналітиком Павлом Лакійчуком, керівником безпекових програм “ентру глобалістики “Стратегія ХХІ”.