В окупованому Криму затримали чоловіка, який в соцмережах називав півострів українським

Крим
Ярослав Бойко. Фото з соцмереж
Ярослав Бойко. Фото з соцмереж

В селі Перово Сімферопольського району російські поліцейські затримали місцевого мешканця Ярослава Бойка за проукраїнську позицію.

Про це повідомив телеграм-канал «Крымский СМЕРШ», що  займається цькуванням та доносами на жителів Криму, які  підтримують Україну. 

«Ярослав Бойко з села Перово Сімферопольского району в «ВКонтакте» вів свою боротьбу, відкидав територіальну цілісність Росії, писав Крим – це Україна, чекав ВСУ, але прийшов товарищ майор», – написав «Крымский СМЕРШ».

На каналі опубліковане відео із затримання, де поліціянти у масках під руки виводять чоловіка з подвір’я будинку. Повідомляється також, що Ярослава Бойко заарештували на 15 діб, а матеріали щодо нього скеровані до суду. 

 Сторінка Ярослава Бойко у “ВКонтакте”. Скриншот

Сторінка Ярослава Бойко у “ВКонтакте”

Сторінка Ярослава Бойко у “ВКонтакте”, на яку посилається “Крымский СМЕРШ”, виявилась закритою. На аватарці – море та напис, прикрашений українськими прапорцями: 

Ukraine the best country for people!” (Україна – найкраща країна для людей!).  

Ярослав Бойко. Фото з соцмереж

В інших соцмережах сторінки Ярослава Бойко порожні. Імовірно, окупанти їх вже зачистили від небажаних постів. 

41-річний Ярослав Бойко до окупації Криму працював у кримських філіях українських та іноземних банків. У 2017 р. за результатом конкурсу на заміщення вакантних посад у “Мінекономрозвитку Республіки Крим” Ярослав Бойко був рекомендований в якості “кадрового резерву” на посаду “забезпечуючі фахівці”. 

На своїй сторінці у Facebook, де останню публікацію він зробив ще у вересні 2018 р., Бойко писав про ризик-менеджмент. Він зазначив, що є власником нової платформи Акцепт, що мала допомагати бізнесу саме з ризик-менеджментом. Але організацій з такою назвою у Сімферополі не було зареєстровано.