Сирський розповів про першочергові кроки на посаді Головнокомандувача

Влада
Олександр Сирський, Головнокомандувач ЗСУ. Фото: facebook.com/UALandForces

Головнокомандувач Збройних сил Олександр Сирський розповів про нові завдання, які стоять перед ним зараз.

“На порядку денному стоять нові завдання. Насамперед це чітке та детальне планування дій усіх органів військового управління, об’єднань, з’єднань і частин з урахуванням потреб фронту у новітній зброї, яка надходить від міжнародних партнерів. Найшвидший і раціональний розподіл та доставка усього необхідного для бойових частин була і залишається основним завданням військової логістики”, – повідомив він.

За його словами, завдання штабів усіх рівнів − “знати всі без винятку потреби фронту і володіти ситуацією на кожній його ділянці”.

Сирський підкреслив, що саме кваліфікація особового складу органів військового управління є вирішальною для розробки й успішної реалізації задумів та планів.

Головною цінністю української армії він назвав життя і здоров’я військовослужбовців. Тому нині як ніколи актуальним залишається “дотримання балансу між виконанням бойових завдань та відновленням частин і підрозділів з інтенсифікацією навчання та підготовки особового складу”.

Одним з майбутніх векторів побудови перемоги у визвольній війні Сирський назвав “запровадження нових технічних рішень і масштабування успішного досвіду”, зокрема, застосування безпілотників і сучасних засобів радіоелектронної боротьби.

“Лише зміни та постійне удосконалення засобів і методів ведення бойових дій дасть змогу досягти успіху на цьому шляху. Та, безумовно, надійний тил є однією з головних складових загального успіху у війні”, − підсумував Сирський.

  • Президент Володимир Зеленський 8 лютого призначив командувача Сухопутних сил ЗСУ Олександра Сирського Головнокомандувачем Збройних сил України. Про своє рішення глава держави повідомив після зустрічі з Валерієм Залужним.