Запорізькі правоохоронці розшукують свідків розстрілу росіянами авто, яким закохані намагалися виїхати з окупації

Влада
Анна Родзіна і Даніл Свириденко Фото: Facebook
Анна Родзіна і Даніл Свириденко Фото: Facebook

Запорізькі правоохоронці встановлюють обставини умисного вбивства російськими військовими мешканців Пологівського району. Дев’ятнадцятирічна дівчина разом зі своїм коханим намагалися виїхати з окупації. Проте загинули під час розстрілу автівки росіянами.

Про це повідомляє Центр журналістських розслідувань з посиланням на телеграм-канал “Воєнні злочини рф в Запорізькій області” 

Слідчий відділ Запорізького главку розшукує свідків убивства 19-річної Родзіної Анни Петрівни, мешканки міста Пологи Запорізької області, яка загинула 16 березня 2022 року внаслідок розстрілу автомобіля АТ “Хлібодар”.

Повідомлення про зникнення Анни та її хлопця Даніла Свириденка в березні 2022 року опублікувала в групі “Пошук людей під час війни” користувачка з ніком Alena Basara, судячи з тексту, сестра Анни: “Друзі! Благаю допоможіть знайти сестричку та її хлопця. Родзіна Анна Петрівна та Свириденко Даніл Романович. Діти 16.03 виїхали з Поліг на Запоріжжя та зникли в дорозі. Може хто чув,чи бачив наших дітей, молю зателефонувати,чи написати”.

А вже 24 березня 2022 року родичам стало відомо, що діти загинули.

“Їй було лише 19 років, вона мріяла про одруження з коханим…Вони говорили, що війна не зможе розлучити їх, і йшли один за одним, мріючи про свою родину. Так і померли разом”, – написала Alena Basara про свою сестру.

Також правоохоронці розшукують свідків убивства мешканця села Новоселівка Пологівського району Івана Васильовича Силкіна (10.02.1965 р.н.). Росіяни розстріляли його авто ВАЗ 21010  5 березня 2022 року.

Правоохоронці звертаються з проханням встановити обставини умисних вбивств.  

  • Будь-яку інформацію щодо військових збройних формувань РФ, які вчинили зазначені злочини, а також щодо свідків та очевидців, просять повідомляти за телефоном: +380969267562.