Найближчим часом інформаційні атаки РФ будуть спрямовані на зрив мобілізації і делегітимізацію української влади – ГУР

Влада

Найближчим часом інформаційні атаки РФ будуть спрямовані на зрив мобілізації і делегітимізацію українського військово-політичного керівництва держави.

Про це повідомив у коментарі представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов, пише Укрінформ.

«Ворог продовжує спроби інформаційного впливу всередині нашої держави. Це буде стосуватися і питань зриву мобілізаційної кампанії, питання спроби делегітимізації українського військово-політичного керівництва. І, звичайно, цьому потрібно протидіяти на різних рівнях», – сказав він.

За словами Юсова, росіяни приділяють особливу увагу роботі в соцмережах, нових медіа і на цифрових платформах. Зокрема у РФ над цим напрямком працюють «окремі чисельні групи, під це виділяються серйозні бюджети».

«Російське ІПСО активно присутнє на різних цифрових платформах. З боку держави це потребує додаткового реагування», – зазначив представник розвідки.

Юсов додав, що для протидії російській дезінформації українська влада веде діалог з адміністраціями соцмереж.

«Я можу відзначити, що контакт на рівні України з адміністрацією платформи ТікТок є, діалог ведеться. Я переконаний, що результати також будуть. Діалог з платформою Теlegram об’єктивно знаходиться на найслабшому рівні, якщо порівняти будь-які інші цифрові платформи», – сказав представник ГУР.

***

24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові: план бліцкрігу – захопити Київ за два-три дні – провалився, російська армія відступила від столиці, зазнала нищівної поразки на Харківському напрямку, у листопаді 2022 року ЗСУ звільнили Херсон і правобережжя області. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України. 

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна Росії проти України на всіх майданчиках: YouTube, Facebook, Telegram, Twitter