Оксана Корінна, журналістка з Херсона, отримала підозру в колабораційній діяльності

Влада
Оксана Корінна, колаборантка
Оксана Корінна, колаборантка

53-річна Оксана Корінна, журналістка з Херсона 22 травня заочно отримала від СБУ підозру в колабораційній діяльності. Її в 2022 році призначили в. о. заступника окупаційного міністра інформаційної політики. В цьому році Корінну виключили через співпрацю з ворогом з Національної спілки журналістів України.

Про це з посиланням на оприлюднену підозру повідомляє Центр журналістських розслідувань.

За даними слідства, 53-річна Корінна Оксана Петрівна, уродженка села Станіслав, мешканка Херсона, добровільно перейшла на бік ворога. На початку червня 2022 року вона стала заступницею директора окупаційного департаменту інформаційної політики Херсонщини, який в серпні 2022 року загарбники реформували в «міністерство». Тоді ж Корінна стала в. о. заступника «міністра» інформаційної політики.

Перед звільненням Херсона Оксана Корінна переїхала до Генічеська, де продовжила працювати на ворога.

Згодом окупанти знову реформували це відомство і тепер воно має назву «управление информационной политики Херсонской области». Оксана Корінна обіймає посаду в. о. заступника начальника цього управління. Останнє незаконно зареєстроване в курортному селі Щасливцеве Генічеської громади.

Оксана Корінна займалася розробкою інформаційної кампанії для популяризації окупаційних органів влади і відповідає за інформаційну політику ворога на Херсонщині.

За скоєний злочин їй заочно повідомили підозру в колабораційній діяльності за ч. 5 ст. 111-1 КК України. Оксані Корінній світить від 5 до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Раніше Оксана Корінна працювала на «Українському радіо» і «Суспільне радіо Херсон» і була в орбіті впливу покійного народного депутата від Партії регіонів Миколи Дмитрука, вдова якого Олена Дмитрук є відомою зрадницею. Також Оксана Корінна співпрацювала зі зрадником Віталієм Булюком, з партії «Наш край», одним із найвпливовіших на тимчасово окупованій частині Херсонщини.

Оксана Корінна відома своїми дуже близькими стосунками з керівниками Херсонщини за часів Віктора Януковича. 

1 березня 2024 року стало відомо про рішення правління Херсонської обласної організації Національної спілки журналістів України про виключення шістьох журналістів, які співпрацювали з російськими окупантами. Серед них – Оксана Корінна.

  • Як повідомляв ЦЖР, Галина Єрмишко, заслужена журналістка України, яка в минулому 30 років очолювала районну газету «Слава праці» в Каланчаку на Херсонщині, співпрацює з російськими загарбниками. Вона очолює створену ними газету «Каланчакский вестник» і працює головною спеціалісткою пресслужби місцевої окупаційної адміністрації.