Олексій Фролов, депутат зі Скадовська на Херсонщині, за роботу заступником гауляйтера міста отримав підозру в держзраді

Влада
Олексій Фролов, колаборант
Олексій Фролов, колаборант

46-річний Олексій Фролов, депутат Скадовської міської ради від Партії місцевого самоврядування, екскерівник Скадовського центру фінансово-господарського обслуговування закладів та установ освіти підозрюється в колабораційній діяльності і державній зраді. За перехід на бік ворога і роботу заступником гауляйтера Скадовської громади йому світить довічне позбавлення волі з конфіскацією майна.

Про це повідомляє Центр журналістських розслідувань з посиланням на оприлюднену СБУ підозру.

Слідчі встановили, що 46-річний Фролов Олексій Володимирович зі Скадовська Херсонської області не раніше серпня 2022 року отримав посаду заступника голови окупаційної адміністрації Скадовської громади. В 2023 році його призначили «заступником голови адміністрації Скадовського муніципального округу». 

За ці злочини йому заочно повідомили підозру в колабораційній діяльності і державній зраді – за ч. 5 ст. 111-1 і ст. 2 ст. 111 КК України. Фролову світить довічне позбавлення волі з конфіскацією майна.

Олексій Фролов з 2015 по 2020 роки був депутатом Скадовської міськради від Партії зелених України, був членом цієї партії. Тоді він очолював СТОВ «Скадовський інкубатор».

З 2016 по кінець 2022 року Олексій Фролов був директором комунальної установи «Скадовський центр фінансово-господарського обслуговування закладів та установ освіти» Скадовської міської ради. В 2020 році його обрали депутатом Скадовської міськради від Партії місцевого самоврядування.

В 2019 році Олексія Фролова планували призначити головою Скадовської райдержадміністрації, проти чого виступали місцеві активісти і посадовці. Останні наголошували на тому, що Фролов є фігурантом «вугільного» скандалу в Скадовському районі. Його обвинувачували в закупівлі неякісного вугілля для місцевих шкіл. Також Фролов був фігурантом корупційних скандалів, пов’язаних із закупівлею товарів та послуг і незаконним звільненням працівників.

  • Як повідомляв ЦЖР, новим гауляйтером Скадовської міської територіальної громади на Херсонщині загарбники призначили 57-річного Олександра Дудку, який до цього працював головою окупаційної адміністрації сусіднього курортного селища Лазурне. 20 жовтня 2023 року він прийняв присягу на вірність ворогу.