Денис Чурилов, експосадовець Нацполіції Херсонщини, отримав підозру ДБР за перехід до окупаційного слідчого комітету у Севастополі

Влада

39-річний Денис Чурилов з селища Антонівка Херсонської громади добровільно перейшов на бік ворога і став слідчим окупаційного головного слідчого управління слідчого комітету в Севастополі. До цього він майже 17 років працював на далеко не останніх посадах у різних структурних підрозділах главку Нацполіції в Херсонській області. За це Державне бюро розслідувань заочно повідомило йому підозру в колабораційній діяльності.

Про це з посиланням на оприлюднену ДБР підозру повідомляє Центр журналістських розслідувань.

Слідчі встановили, що 39-річний Чурилов Денис Віталійович з самого початку незаконної окупації Херсонської області перейшов на бік ворога. 

Згодом він переїхав до Криму і перебуваючи в Алушті подав документи для працевлаштування до окупаційного органу влади. 16 листопада 2023 року його призначили слідчим окупаційного міжрайонного слідчого відділу головного слідчого управління Слідчого комітету РФ у Севастополі.

З 2005 по червень 2022 року Денис Чурилов працював на далеко не останніх посадах у різних структурах главку Національної поліції в Херсонській області. У 2015 році він був старшим слідчим слідчого відділу Дніпровського відділу поліції в Херсоні. Пізніше – т. в. о. заступника начальника Білозерського відділу поліції Херсонського району і заступником начальника Каховського районного відділу поліції. 

Остання його законна посада – заступник начальника слідчого відділення Херсонського районного управління поліції.

За скоєний злочин Денису Чурилову заочно повідомили підозру в колабораційній діяльності за ч. 7 ст. 111-1 КК України. Йому світить від 12 до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

  • Як повідомляв ЦЖР, 32-річний Олександр Лукашевич, старший лейтенант поліції зі Скадовська на Херсонщині добровільно перейшов на бік ворога. З червня 2022 року він працює поліцаєм і тероризує мешканців окупованого міста. За скоєний злочин його заочно покарали на 14 років позбавлення волі з конфіскацією майна.