СБУ встановила трьох бойовиків «ДНР», причетних до окупації Херсонщини, Донеччини і Запоріжжя

Влада
Олексій Антонюк, бойовик "ДНР"
Олексій Антонюк, бойовик "ДНР"

Служба безпеки України встановила трьох бойовиків «ДНР», причетних до окупації Херсонської, Донецької і Запорізької областей. Це: 38-річні Олексій Вишнивецький і Олексій Антонюк та 40-річний Олександр Давидов з Донеччини. Всім їм повідомлені підозри в державній зраді, участі в терористичній організації і не передбачених законом збройних формувань.

Про це йдеться в оприлюднених СБУ підозрах, повідомляє Центр журналістських розслідувань.

Слідчі встановили, що три бойовика «ДНР» вступили до лав незаконного збройного формування «Народна міліція», підпорядкованого 1-му армійському корпусу РФ. Усі вони воювали в 3 стрілецькому батальйоні 129 полку (в/ч 12961).

38-річний Вишнивецький Олексій Михайлович з селища Бойківське Донецької області став командиром 2 протитанкового відділення – гранатометником протитанкового взводу.

40-річний Давидов Олександр Володимирович з Донецька став рядовим кулеметного відділення взводу вогневої підтримки 1 стрілецької роти.

38-річний Антонюк Олексій Миколайович з Краматорська став гранатометником 1 стрілецького відділення 1 стрілецького взводу 1 стрілецької роти.

Всі вони брали участь у бойових діях проти Збройних Сил України на території населених пунктів: Новоазовськ Донецької області, Приморське, Володимирівка, Приазовське, Якимівка, Степне, Високе і Урожайне Запорізької області та Салькове Генічеського району Херсонщини.

Дії бойовиків «ДНР» кваліфікували за ч. 2 ст. 111, ч. 1 ст. 258-3 і ч. 2 ст. 260 КК України – державна зрада, участь в терористичній організації і не передбачених законом збройних формувань. Їм світить довічне позбавлення волі з конфіскацією майна.