Релоковане управління освіти Мелітополя вирішило скоротити кількість навчальних закладів

Влада
Фото: t.me/ivan_fedorov_zp

Через зменшення кількості учнів та задля економії коштів релоковане до Запоріжжя управління освіти Мелітопольської міської ради прийняло рішення про скорочення кількості навчальних закладів та об’єднанні учнів та педагогів на основі базових навчальних закладів.

Про це повідомляє Центр журналістських розслідувань з посиланням на інформацію управління освіти Мелітопольської міської ради. 

Управління освіти окупованого Мелітополя, адміністрація якого перереєстрована в Запоріжжі, прийняло рішення про зміни в системі освітніх закладів. 

«В умовах змін нормативної бази в організації навчального процесу та втрат контингенту учнів, освітяни Мелітополя об’єднуються, і разом з учнями та педагогічними колективами продовжать роботу у 2024/2025 навчальному році у новому форматі», – йдеться в заяві управління освіти.

«Новий формат» передбачає, що з двадцяти навчальних закладів залишається сім. 

Базовими закладами освіти на період воєнного стану визначено чотири  гімназії та три ліцеї Мелітополя.

Один навчальний заклад – гімназія № 23 – працюватиме в змішаному форматі: очно в Запоріжжі та дистанційно для учнів, які виїхали в інші регіони.

Інші заклади, які визнані базовими: гімназії №№ 4, 11, 20 та ліцеї №№ 9, 16, 24 — працюватимуть дистанційно. 

В управлінні освіти також повідомили, що наразі відбувається процес об’єднання  класів та педагогічних колективів. Батькам учнів пропонують звертатися за консультаціями на електронну пошту управління освіти: [email protected] або за телефоном 0683672811, або до керівників закладів освіти чи класних керівників.

Як повідомлялось, Міністерство освіти і науки України відкликало проєкт наказу №850, який передбачав переведення дітей з окупованих територій виключно на екстернатну чи сімейну форму навчання, а також вводив обмеження щодо освітнього процесу за денною або змішаною формами навчання в школах, де відсутні захисні споруди.

***

24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові: план бліцкрігу – захопити Київ за два-три дні – провалився, російська армія відступила від столиці, зазнала нищівної поразки на Харківському напрямку, у листопаді 2022 року ЗСУ звільнили Херсон і правобережжя області. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України. 

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна Росії проти України на всіх майданчиках: YouTubeFacebook, TelegramTwitter