До Києва вирушає баржа з херсонськими кавунами

Баржа компанії «Нібулон» з херсонськими кавунами відправиться до Києва.

Про це повідомив голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв, передає Центр журналістських розслідувань.

Судно з кавунами прибуде в столицю через 5 днів, додав він.

Як повідомлялося, першу в 2018 році баржу компанії «Нібулон» з херсонським кавунів планували відправити з міста Гола Пристань до Києва 25-26 липня. Але згодом почалися дощі, і відправку судна перенесли на 5 серпня. З’явитися ці кавуни, якби їх відправили 5 серпня, повинні були б в супермаркетах Києва після 10 серпня.

Нагадаємо, 30 липня 2017 року, вперше за останні 14 років Херсонщина відправила свої знамениті кавуни до Києва річковим транспортом по Дніпру. Від причалу зерноперевантажувального терміналу, побудованого компанією «Нібулон» в пониззі Дніпра в місті Гола Пристань, відчалив баржа, завантажена 250-ма тоннами кавунів, вирощених херсонськими фермерами. 4 серпня баржа з кавунами прибула в Переяслав-Хмельницький Київської області. Звідти кавуни були доставлена до Києва автотранспортом до супермаркетів мережі «Сільпо» і розпродані за два дні. Це стало можливим завдяки угоді про співпрацю між фермерами Херсонщини, агрохолдингом «Нібулон», торговельною мережею «Сільпо» та за підтримки Агентства США з міжнародної допомоги USAID. Однак ця перша баржа з херсонськими кавунами, на жаль, стала і останньою в 2017 році.

Інформаційна агенція “Центр журналістських розслідувань”
Kyiv Kyiv Ukraine