Росіяни призначили керувати вивезенням сміття на ТОТ Запоріжчини місцевого колаборанта Трухіна

Південь
Антон Трухін. Фото Ріа-Південь
Антон Трухін. Фото Ріа-Південь

Росіяни створили на захопленій частині Запоріжчини підприємство “Экологияресурс”, основним видом діяльності якого є вивезення твердих побутових відходів. Його очолив місцевий колаборант Антон Трухін. 

Про це повідомляє Центр журналістських розслідувань з посиланням на дані російського державного реєстру. 

Засновником державного унітарного підприємства “Экологияресурс” є окупаційне “міністерство” природи екології та надрокористування”.  Керівником призначений Антон Геннадійович Трухін, мешканець Мелітополя, який до великої війни займався ритуальним бізнесом. 

З початку окупації він пішов на співробітництво з ворогом: очолював окупаційне підприємство «Чистота-Мелитополь», а наразі є керівником російської юрособи –  клону українського КП «Чистота» Мелітопольської міської ради. 

Гауляйтер ТОТ Запоріжчини Євген Балицький повідомив, що з минулого року окупаційний “уряд” отримав 63 одиниці спецтехніки для вивезення відходів та 6200 сміттєвих баків, які “дозволять закрити потреби у вивезенні сміття з усіх населених пунктів”.

Першим містом, де запрацювало підприємство “Экологияресурс”, став Бердянськ.

***

24 лютого 2022 року президент РФ Володимир Путін заявив про проведення «спеціальної військової операції» на окупованому Донбасі. Росія завдала ракетних ударів по території України і розпочала пряме повномасштабне вторгнення на чотирьох напрямках. Збройні сили України дають відсіч ворогові: план бліцкрігу – захопити Київ за два-три дні – провалився, російська армія відступила від столиці, зазнала нищівної поразки на Харківському напрямку, у листопаді 2022 року ЗСУ звільнили Херсон і правобережжя області. Російські військові вчиняють тисячі воєнних злочинів та злочинів проти людяності на всій території України. 

Центр журналістських розслідувань веде щоденну хроніку Війна Росії проти України на всіх майданчиках: YouTube, Facebook, Telegram, Twitter