Українські волонтери опублікували відео із закликом бойкотувати ЧС-2018 в РФ

Життя

Волонтери InformNapalm опублікували 30-секундний відеоролик, який закликає до бойкоту чемпіонату світу-2018 в РФ.

Метою волонтерів є те, щоб ролик потрапив у тренди Youtube якраз напередодні початку мундіалю. Для цього потрібно, щоб відео за перші 3 доби від початку його публікації набрало 100 тисяч переглядів, передає Центр журналістських розслідувань.

Зазначається, що ролик створено на основі серії малюнків українського художника та ілюстратора Андрія Єрмоленка, який через серію плакатів також закликав світову спільноту до бойкоту ЧС-2018 у Росії.

Волонтерська спільнота InformNapalm вкотре звертається до читачів із закликом приєднатися до цієї інформаційної акції і активно поширювати публікації, фото і відео про неприпустимість відвідування країни-агресора, – закликали волонтери.

Вони також наголосили, що Росія несе відповідальність за вбивства багатьох тисяч людей у Сирії та в Україні. Окрім того, констатується, що мільйони людей за останні роки постраждали від агресії Росії, стали вимушеними переселенцями, втратили свої будинки і близьких.

У ролику продемонстрований один з найбільших злочинів, які трапилися на Донбасі за період російської агресії, а саме збиття літака рейсу МН17.

Нагадаємо, чемпіонат світу з футболу в Росії пройде з 14 червня по 15 липня 2018 року. Матчі прийматимуть Москва, Санкт-Петербург, Калінінград, Волгоград, Казань, Нижній Новгород, Самара, Саранськ, Ростов-на-Дону, Єкатеринбург і Сочі.